пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Перелік депортованих потіївців

Гопа Павло Фотійович, 1884 р. н., уродже­нець і житель с. Потіївка Потіївського р-ну Волин­ського окр. Українець, куркуль-експертник. По­збавлений виборчих прав. За постановою опертрій­ки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 берез­ня 1930 р. як соціально небезпечний елемент висла­ний на Північ.

Денисенко Андрій Назарович, 1887 р. н., уродженець і житель с. Потіївка Потіївського р-ну Волинського окр. Українець, куркуль-експертник. Позбавлений виборчих прав. За постановою оперт­рійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. як соціально небезпечний еле­мент висланий на Північ.

Довжик Василь Іванович, 1875 р. н., уродже­нець с. Потіївка, житель с. Моделів Потіївського р- ну Волинського окр. Українець, куркуль-експерт­ник. Позбавлений виборчих прав. За постановою опертрійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. як соціально небезпечний еле­мент висланий на Північ.

Пивоненко Адам Григорович, 1880 р. н., уро­дженець і житель с. Потіївка Потіївського р-ну Волинського окр. Українець, куркуль-експертник. Позбавлений виборчих прав. За постановою оперт- рійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. за а.-р. діяльність висланий на Північ.

Пивоненко Григорій Митрофанович, 1874 р. н., уродженець і житель с. Потіївка Потіїв­ського р-ну Волинського окр. Українець, куркуль-експертник. Позбавлений виборчих прав. За поста­новою опертрійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. за а.-р. діяльність висланий на Північ.

Харченко Андрій Логвинович, 1884 р. н., уродженець і житель с. Потіївка Потіївського р-ну Волинського окр. Українець, куркуль-експертник. Позбавлений виборчих прав. За постановою оперт­рійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. як соціально небезпечний еле­мент висланий на Північ.

Харченко Федір Феодосійович, 1886 р. н., уродженець і житель с. Потіївка Потіївського р-ну Волинського окр. Українець, куркуль-експертник. Позбавлений виборчих прав. За постановою оперт­рійки при Волинському ОВ ДПУ УСРР від 26 березня 1930 р. як соціально небезпечний еле­мент висланий на Північ.

Джерело: том № 7 книги «Реабілітовані історією. Житомирська область»

Немає коментарів:

Дописати коментар