субота, 12 липня 2014 р.

Регіональний фольклорний родинно-сімейний фестиваль «Бабусина пісня»

 
12 червня 2014 року в м. Чуднів у приміщенні РБК Житомирський обласний Центр народної творчості спільно з відділом культури Чуднівської райдержадміністрації організували та провели регіональний фольклорний родинно-сімейний фестиваль «Бабусина пісня».

Свято проводилось з метою популяризації народної пісенної творчості, народних свят,  залучення дітей до вивчення і збереження джерел українського народу.

В конкурсній програмі фестивалю взяли участь 13 аматорських колективів та 12 виконавців солоспіву з Андрушівського, Попільнянського, Радомишльського, Ружинського, Брусилівського, Бердичівського, Черняхівського, Романівського, Чуднівського районів та міста Бердичів.

Журі визначило переможців і нагородило Дипломами та призами у номінаціях:

“солоспів”: краще сольне виконання у трьох вікових категоріях:

6-14 років – Софія Білорусь, село Потіївка Радомишльського району;
14-25 років – Юлія Данчук – солістка зразкового фольклорного ансамблю «Вінець» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова м. Бердичева;
25 років і старші – Наталія Бадюк, село Потіївка Радомишльського району.

Всі аматорські колективи і окремі виконавці отримали Подяки оргкомітету Фестивалю за популяризацію народної пісенної творчості та участь у регіональному фольклорному родинно-сімейному фестивалі «Бабусина пісня».


Немає коментарів:

Дописати коментар