четвер, 26 травня 2011 р.

Чергова зустріч голови Потіївської сільської ради В. Майструка з керівництвом області

24 травня 2011 року чергова зустріч сільських, селищних голів з керівництвом області відбулася у стінах облдержадміністрації. Цього разу були запрошені представники Любарського, Малинського та Радомишльського районів. Традиційним стало обговорення проблем, які турбують очільників органів самоврядування на місцях. Голова обласної ради Йосип Запаловський переконаний, що такі зустрічі допомагають ефективно співпрацювати владі та громаді, таким чином сприяють розвитку регіону.

На минулорічних виборах до влади на місцях прийшли професійні і відповідальні люди – стверджує голова обласної ради Йосип Запаловський. Та попри їхні професійні якості проблем на селі не меншає. Саме тому розбудовувати та піднімати інфраструктуру сіл та селищ вирішили спільними зусиллями. Більшість сільських голів нині турбують кошти, дороги та умови життя на селі.
Володимир Майструк - сільський голова Потіївки: "Це фінансування. Ремонт доріг, вуличного освітлення, наведення ладу в селі. Це основні питання, які стоять перед місцевим самоврядуванням".
Вказівки та настанови, які давали обласні очільники хтось із сільських та селищних голів занотовував, а хтось запам»ятовував. Не зважаючи на такий різний підхід – важливий результат - запевняють посадовці. І наголошують частково він вже є. Досягнуто партнерства у вертикалі влади.
Йосип Запаловський – голова обласної ради: "Вони повірили в обласну раду, в районну владу, що це їх партнери. Ми увесь час з ними радимося, вони до нас приїжджають, ми листуємося, зізвонюємося".
17 районів Житомирщини вже були учасниками подібних зустрічей. З питаннями роботи органів місцевого самоврядування ознайомляться ще три райони. Тим часом, до зустрічі долучилися керівник області Сергій Рижук з Миколою Яковенком, котрий 19 років очолював Житомир. Нині почесний громадянин міста відзначив своє 80-річчя. Саме за його керівництва обласний центр отримав своє обличчя.

Автор Ю.Свінціцька

Немає коментарів:

Дописати коментар